Bufory

Stały dostęp do ciepłej wody to coś, bez czego dzisiaj ciężko wyobrazić sobie codzienne życie. Innowacyjne instalacje są więc standardem każdego nowoczesnego domu lub mieszkania, stanowiąc podstawę wyposażenia. Do takich konstrukcji można zaliczyć poziome i pionowe zasobniki CWU, czyli specjalne, funkcjonalne produkty zaizolowane pianką poliuretanową. Nasz sklep oferuje różne rodzaje wymienników, dostosowane do odmiennych warunków panujących w każdym domu oraz indywidualnych wymagań wszystkich klientów.

Wybór zasobnika - czym się kierować?

Aby zainwestować w dobry zasobnik wody ciepłej warto jest zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów jego budowy. Pierwszym z nich jest pojemność, mieszcząca się w zakresie od 80 do nawet 500 litrów. W zależności od wyboru danego modelu, zasobniki mogą być więc wykorzystywane zarówno w przypadku większych, jak i mniejszych rodzin. Równie ważnym elementem budowy jest rodzaj komponentu grzewczego, który może występować w formie wężownicy lub grzałki. Zakup zasobnika z jednym z dwóch komponentów powinien być uzależniony od wcześniej wspomnianej pojemności oraz własnych wymagań. To, na co jednak najbardziej warto zwrócić uwagę, to izolacja. Obecnie najlepszą izolacją cieszą się dwupłaszczowe zasobniki, doskonale ograniczające utratę ciepła.

Szeroka oferta zasobników moskal.pl

W sklepie moskal.pl dysponujemy zróżnicowanym asortymentem zasobników poziomych i pionowych. Posiadamy produkty o solidnej budowie i odpowiedniej wielkości, mieszczące nawet do 500 litrów wody użytkowej. Wysokojakościowe zasobniki wyposażone są w jedną lub dwie wężownice, współpracujące w ramach jednej instalacji. Takie rozwiązania jak zasobnik CWU 250l lub 120l sprawiają, że produkty te nie tylko mieszczą wystarczająco dużo wody, ale również mogą być wspomagane dodatkowymi źródłami ciepła. Dzięki temu umożliwiają wydajną pracę przez cały rok.

Zasobniki C.W.U to synonim komfortu i oszczędności, dlatego warto jest zainwestować w najlepszy model. Nie wiesz jaki zasobnik ciepłej wody użytkowej sprawdzi się w Twoim domu? Przed zakupem zasięgnij profesjonalnej porady u naszych specjalistów. Jesteśmy do Twoich usług.

Aktywne filtry

Cena 4 406,41 zł
Cena 1 697,15 zł
Cena 1 909,95 zł
Cena 2 418,49 zł
Jednostka SG(B) 200 SG(B) 300 SG(B) 400 SG(B) 500 SG(B) 800 SG(B) 1000 SG(B) 1500 SG(B) 2000 SG(B) 3000 SG(B) 4000...
Cena 2 671,43 zł
Cena 3 978,13 zł

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password