Baterie natryskowe

Jeśli chodzi o komfort pod względem kąpieli, ludzie dzielą się na 2 grupy — jedni są miłośnikami wylegiwania się w wannie, a z kolei drudzy stawiają na coś bardziej praktycznego, czyli prysznic. Czy można sobie jednak pozwolić na kiepską baterię natryskową? Oczywiście, że nie, dlatego w poniższej kategorii specjalnie dla Was przygotowaliśmy starannie dobrane produkty — zapraszamy!

Klasyczne i eleganckie baterie natryskowe ścienne.

Branie prysznica to moment, gdy po ciężkim dniu można odczuć choć chwilę relaksu, oczywiście pod warunkiem, że posiadany sprzęt jest w 100% sprawny. W naszym sklepie możecie wybrać standardowe, najprostsze konstrukcje, jak i nowoczesne baterie termostatyczne. Prysznicowe akcesoria tego rodzaju mają ponadto zamontowaną w słuchawce regulację strumienia wody. Co to daje w praktyce? Między innymi to, że każdy ma szansę wybrać, czy chciałby, żeby podczas kąpieli leciał na niego wodny „pyłek”, czy też „twarda” struga. Bateria natryskowa termostatyczna to świetne rozwiązanie dla każdego, kto lubi mieć kontrolę nad temperaturą. Termostat pozwoli na uzyskanie chłodniejszej lub cieplejszej wody — w zależności od Waszych preferencji!

A może jednak stawiacie na coś tańszego i całkowicie klasycznego — ot, praktycznego sprzętu, bez „wydziwiania”? W takim przypadku Waszym oczekiwaniom sprosta bateria natryskowa jednouchwytowa. Ścienna matowa konstrukcja idealnie wpasuje się w estetykę każdego wnętrza — od ekstrawaganckiego, po zupełnie minimalistyczne. Jesteście zainteresowani naszymi produktami? W takim razie zapoznajcie się z poniższą ofertą, a w przypadku jakichkolwiek pytań, skontaktujcie się z nami — nasi specjaliści pomogą Wam bez żadnego problemu!

Aktywne filtry

Cena 149,00 zł
Cena 100,38 zł
Cena 140,00 zł
Cena 159,00 zł

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password