O firmie Moskal

Początki firmy "MOSKAL" sięgają roku 1987. Wtedy to właśnie trzech braci: Roman, Jarosław i Władysław Moskal postanowiło rozpocząć wspólną działalność gospodarczą. Od samego początku jej przedmiotem było wykonywanie instalacji sanitarnych i centralnego ogrzewania. Pomimo trudnych początków firma ciągle się rozwijała. Jej siedziba została przeniesiona z prywatnego mieszkania jednego ze wspólników do swej obecnej siedziby przy ulicy Przemysłowej 7 w Morągu. Zatrudniono także pierwszych pracowników, z których część pracuje w firmie aż do dzisiaj. W 1995 roku firma "MOSKAL" podpisała umowę handlową z spółką Buderus Technika Grzewcza dzięki czemu jej obroty znacznie wzrosły a liczba wykonanych kotłowni olejowych oraz gazowych przekroczyła 200.

W ostatnich latach wspólnicy spółki postanowili rozszerzyć zakres działalności o handel detaliczny materiałami instalacyjnymi. Z biegiem czasu działalność handlowa przynosiła coraz większe zyski a udział handlu w obrocie firmy wzrósł do 50%. W 2011 firma "MOSKAL" otworzyła swój <strong moskal.pl, poprzez który dotarła do klientów w całym kraju. Firma "MOSKAL" posiada w swej ofercie ponad 10000 produktów, które można odebrać osobiście w 37 punktach w kraju lub które mogą zostać dostarczone w ciągu 24h prosto do drzwi klienta.

Współpracujemy z większością wiodących marek na polskim rynku instalacyjnym i cały czas poszerzamy ofertę. Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów. Staramy się to osiągnąć poprzez konkurencyjne ceny, miłą i fachową obsługę oraz coraz lepszą logistykę. Robimy wszystko, aby byli Państwo do nas wrócili i dokonali zakupów po raz kolejny.

Ogrzewanie podłogowe
Pompa ciepła
Miedziane rury

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password