System KAN-therm Press

Kan-Therm Press

System Kan-Therm Press to system instalacyjny, składający się z rur polietylenowych wielowarstwowych. Całości dopełniają kształtki wykonane z PPSU lub mosiądzu. Instalacje Kan Therm Press jest przeznaczony przede wszystkim do instalacji centralnego ogrzewania. Części do ich montażu znajdziesz w sklepie internetowym moskal.pl!

Zainstaluj system Kan Therm Press w swoim domu

Instalacje Kan Therm Press są bardzo wytrzymałe, a przy tym proste w montażu. Cały ich sekret polega na zaprasowaniu stalowego pierścienia na rurce, która znajduje się na króćcu konkretnej kształtki. Instalacje Kan Therm Press gwarantują brak dyfuzji tlenu, będącej częstym powodem zapowietrzania się grzejników. Rozwiązanie to nie wpływa również na obojętność fizjologiczną oraz mikrobiologiczną wody użytkowej. System Kan Therm Press posiada również funkcję sygnalizacji o nieprawidłowo zaprasowanej złączce, co pozwala na zapobieganie ewentualnym awariom.

Jeżeli poszukujesz odpowiednich rur i elementów do systemu Kan Therm Press, znajdziesz je w sklepie internetowym moskal.pl. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów, a także profesjonalne doradztwo. Zastanawiasz się, jaka rura Pex Kan będzie odpowiednia? A może wahasz się co do wyboru właściwego trójnika? Skontaktuj się z nami! Pracownicy sklepu internetowego moskal.pl służą pomocą w zakresie zakładania instalacji Kan Therm Press.

Jest 139 produktów

Wyświetlam 1-12 z 139 elementów

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password