System KAN-therm ultraPRESS

Kan-Therm Press

Instalacje Kan-therm Press są bardzo wytrzymałe, a ich montaż – wyjątkowo prosty. Nowoczesne technologie gwarantują brak dyfuzji tlenu, co zwiększa żywotność całej instalacji. Jest to system stworzony z myślą o samodzielnym montażu. Specjalny system sygnalizacji informuje, jeśli złączka jest nieprawidłowo zaprasowana. Pozwala to uniknąć ewentualnej awarii przy pierwszym uruchomieniu. Wypróbuj system Kan-therm Press, a tworzenie instalacji nigdy więcej nie będzie stanowiło dla Ciebie problemem.

Zastosowanie systemu Kan-therm Press

System Kan-therm Press wykonany jest z polietylenowych rur wielowarstwowych z wkładką wykonaną z aluminium. Dodatkowo kształtki, trójniki i złączki wykonane są z tworzywa PPSU albo mosiądzu. Dzięki temu system ten doskonale nadaje się do:

  • instalacji zimnej i ciepłej wody użytkowej,
  • instalacjach centralnego ogrzewania,
  • instalacjach centralnego chłodzenia,
  • instalacjach ciepła technologicznego,
  • instalacjach przemysłowych, doprowadzających przykładowo sprężone powietrze.

Szeroki zakres zastosowań to nie jedyna zaleta systemu Kan-therm Press.

Zalety systemu Kan-therm Press

System ten jest niezwykle uniwersalny. Doskonale sprawdza się w różnych zastosowaniach. Natomiast dzięki dostępności licznych modeli kolan, muf i redukcji możliwe jest stworzenie niemal dowolnego układu instalacji. W prosty sposób poprowadzisz rury Kan-therm Press w taki sposób, by nie były one widoczne i nie przeszkadzały w codziennym funkcjonowaniu.

Warto również wspomnieć o bezpieczeństwie tego systemu. Zabezpieczenie przed niewłaściwym wykonaniem zacisku oraz obecność najnowszych technologii jak system LBP, powodują, że nawet nowicjusz poradzi sobie z montażem instalacji oraz jej uruchomieniem w bezpieczny sposób.

Co równie istotne przy tworzeniu skomplikowanych przebiegów instalacji, masz dostęp do dużej ilości kształtek z gwintem oraz pierścieniem zaciskowym systemu Kan-therm Press. Cennik oraz dostępność poszczególnych elementów opisana jest na naszej stronie przy poszczególnych produktach. W razie wątpliwości zachęcamy również do kontaktu z naszymi pracownikami.

Aktywne filtry

Cena 103,22 zł
Kształtka do połączeń zaprasowywanych z rurami wielowarstwowymi i jednorodnymi Kształtka zaprasowywana o profilu zacisku TH
Cena 223,53 zł
Kształtka do połączeń zaprasowywanych z rurami wielowarstwowymi i jednorodnymi Kształtka zaprasowywana o profilu zacisku TH

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password