System zaciskany B Press

Czy można pozwolić sobie na niedociągnięcia, jeśli chodzi o precyzję wykonania instalacji gazowej albo wodnej? Oczywiście, że nie, ponieważ ich nieszczelność mogłaby doprowadzić niekiedy do bardzo przykrych w skutkach sytuacji. Jakie mamy rozwiązanie? Między innymi system Conex. Złączki miedziane tego producenta to asortyment wykonany z odpowiednią dbałością oraz precyzją, dzięki któremu Twoja instalacja będzie bezpieczna i efektywna!

Wszechstronne złączki Conex B Press

Conex to złączki, które znajdują szerokie zastosowanie w instalatorstwie. Dlaczego? Przede wszystkim z tego względu, że, mimo iż miedziane rurki na ogół kojarzymy z instalacją gazową, to jednak Conex B Press nadaje się również do centralnego ogrzewania oraz ciepłej i zimnej wody użytkowej.

Czym wyróżnia się każda proponowana przez nas złączka Conex? Przede wszystkim wykonaniem z wysokiej jakości miedzi CU-DHP o czystości 99,99% z domieszką brązu. Producent zadbał także o niezwykle ważną kwestię, jaką jest spełnienie niezbędnych norm, a mowa o PN – EN 1254 oraz PN – EN 1982. Jak te miedziane elementy sprawdzają się z kolei w praktyce? Słyną ze swojej szczelności, trwałego połączenia, a tym samym z bezpieczeństwa ich zastosowania w instalacjach. Warto dodać, że sposób ich montażu także zasługuje na pochwałę, gdyż można go wykonać szybko oraz sprawnie!

Miedziane złączki w wielu wariantach

Jakie kształty miedzianych złączek możecie znaleźć w naszym sklepie? Proponujemy między innymi kolana, łuki, trójniki, mufy, nyple, a także redukcje. Dzięki temu bez żadnego problemu skonstruujecie dokładnie taką instalację, jaka jest potrzebna. Dlaczego? Ponieważ miedź rozszerza się w warunkach o wysokiej temperaturze. Przykładowo, w temperaturze 80°C materiał ten zwiększy objętość o około 1,5 mm. Wniosek? Instalacja powinna zostać opracowana w taki sposób, by zapewnić miejsce na ruchy termiczne.

Nieważne, czy stoisz przed wyzwaniem zaplanowania instalacji gazowej, wodnej, czy też c.o. - u nas znajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze elementy! Proponujemy miedziane złączki wyprodukowane przez uznanego producenta, a więc nie ma mowy o niskiej jakości. Jeśli masz jakieś pytania, dotyczące naszego asortymentu — serdecznie zachęcamy do kontaktu. Służymy pomocą!

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password