Instalacje z tworzyw sztucznych

Instalacje, które znajdują się w domu — wodne, gazowe czy centralnego ogrzewania — są najczęściej wykonane z miedzi albo tworzyw sztucznych. Czym wyróżnia się drugie z rozwiązań? Z całą pewnością w grę wchodzi atrakcyjna cena, a na dodatek nie ma mowy o niskiej jakości. Jeśli instalacje z tworzyw sztucznych znajdują się w centrum Waszego zainteresowania — zapoznajcie się z naszą ofertą, a na pewno znajdziecie takie elementy, jakich potrzebujecie!

Tworzywa sztuczne, czyli alternatywa dla miedzianych złączek

Co wyróżnia proponowane przez nas instalacje? Uwagę zwracają między innymi takie parametryjak lekkość wykorzystanych do produkcji materiałów, ale też opracowanie konstrukcji w taki sposób, by ich montaż mógł zostać przeprowadzony szybko i sprawnie. Aby ograniczyć straty związane z ciśnieniem hydraulicznym, ścianki wewnątrz instalacji są gładkie, co również wpływa na zmniejszenie osadów. Co z kolei odróżnia tworzywa sztuczne od miedzi? Przede wszystkim w tej sytuacji występuje znacznie większy współczynnik rozszerzalności, a więc podczas konstruowania systemu, trzeba skorzystać z kompensatorów U-kształtnych czy kielichów kompensacyjnych.

Jeśli potrzebujecie instalacji z tworzyw sztucznych i szukacie komponentów wysokiej jakości, nasz sklep jest doskonałym wyborem! Znajdziecie u nas wytrzymałe podzespoły jak na przykład trójniki redukcyjne, podejścia do baterii czy kolana. Jesteście zainteresowani ofertą? Jeżeli tak — zachęcamy do zakupu! Gwarantujemy, że z naszymi produktami Wasza instalacja przetrwa długi czas!

Aktywne filtry

Cena 103,22 zł
Kształtka do połączeń zaprasowywanych z rurami wielowarstwowymi i jednorodnymi Kształtka zaprasowywana o profilu zacisku TH

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password