Zasobniki poziome

Zasobniki CWU to elementy instalacji, które dzielą się na dwa rodzaje - poziome i pionowe. Dobrze dobrane pozwalają na odpowiednie ogrzewanie wody i bezawaryjność. Poziome zasobniki CWU stanowią standardowy element wyposażenia dwu- lub trzyosobowego mieszkania. Co jednak dokładnie oferuje zasobnik poziomy i gdzie najlepiej się sprawdza?

Zastosowanie poziomych zasobników CWU

Poziome zasobniki C.W.U to urządzenia znajdujące swoje zastosowanie w domach jedno- i wielorodzinnych, firmach i magazynach, mieszkaniach i kawalerkach. Niezależnie od wielkości budynku, produkty te sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając możliwość podłączenia od jednego do dwóch, a nawet trzech źródeł ciepła. W naszej ofercie znajdują się obecnie urządzenia w kilku rozmiarach, umożliwiające dostęp do dużej ilości podgrzanej wody. Zasobnik CWU 140l dedykowany jest przede wszystkim większym rodzinom, w tym rodzicom z dwójką lub trójką dzieci. Mniejsze modele, takie jak zasobnik 80l, z kolei świetnie sprawdzają się w przypadku dwuosobowej rodziny, gdzie częstotliwość podgrzewania wody jest stanowczo mniejsza.

Wysokojakościowe zasobniki CWU w naszym sklepie

Nasze produkty to synonim najwyższej jakości wykonania, dlatego dodatkowo mogą Państwo liczyć na długożywotność zakupionych wyrobów. Solidne i trwałe zasobniki CWU poziome spisują się przez wiele lat użytkowania, bez konieczności wymiany na nowe. Ponadto, oszczędne i wygodne w korzystaniu produkty pozwalają na stworzenie instalacji, dzięki którym nie trzeba obawiać się szybkiej utraty ciepła.

Wybór konkretnego zasobnika CWU może jednak sprawiać problemy i tworzyć dylematy. Specjaliści ze sklepu moskal.pl służą zatem pomocą w zakupie najlepszego zasobnika ciepłej wody użytkowej.

Aktywne filtry

Cena 1 143,46 zł
Cena 1 260,61 zł
Cena 1 341,33 zł
Cena 1 090,20 zł

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password