Lista produktów według marki Kostrzewa

Wieloletnie doświadczenie w konstrukcjach takich urządzeń zostało wykorzystane do zaprojektowania automatycznego kotła do spalania pelet (granulatu z trocin) w roku 2001.Firma była jedynym w tym czasie polskim przedsiębiorstwem, które rozpoczęło produkcję i sprzedaż kotłów na pelety.

Od tego momentu w firmie KOSTRZEWA nastąpił intensywny rozwój m.in. Działu Konstrukcyjnego oraz Działu Marketingu. Firma rozpoczęła inwestycje w specjalistyczne maszyny do produkcji, dzięki czemu zostały wprowadzone takie produkty jak Pellets Plus, Pellets Lambda Control, Pellets 100, Pellets Fuzzy Logic, Mini Bio, Maxi Bio oraz Compact Bio. Od roku 2010  oferta została poszerzona  o palniki  peletowe Platinum Bio. W roku 2013 zostały wprowadzone dwa kolejne urządzenia - kocioł Farmer Bio i Twin Bio. Rok 2014 wzbogacił ofertę o system pneumatycznego podawania paliwa pelet Pellets Vacuum. Zakres mocy produkowanych urządzeń wynosi od 10kW do 300 kW. Mogą one służyć do ogrzewania zarówno budynków mieszkalnych jak i obiektów przemysłowych. W roku 2007 firma KOSTRZEWA, jako pierwsza w Polsce, opracowała i wprowadziła do sprzedaży innowacyjną technologię spalania przy użyciu metody regulacji pracy kotła Fuzzy Logic oraz sondy lambda. Dzięki temu urządzenia stały się bardziej oszczędne i przyjazne środowisku. Jakość i funkcjonalność urządzeń została doceniona na różnych branżowych wystawach w kraju i zagranicą. Urządzenia wielokrotnie zdobywały główne nagrody.

Dział Konstrukcyjny firmy KOSTRZEWA opiera się wyłącznie na programach projektowych technologii 3D CAD, systemie kontroli projektu i zarządzania dokumentacją produktu PDM. Dokumentacje techniczne oraz instrukcje obsługi są tworzone w 3DVIA COMPOSER dzięki czemu są bardzo przejrzyste i czytelne. Wszystkie projektowane urządzenia są sprawdzane w specjalistycznym programie do badań przepływu gazów i cieczy FLOW SIMULATION.

Urządzenia są sprzedawane w Polsce oraz krajach Europy Wschodniej i Zachodniej. Klienci kupując urządzenia mogą liczyć na wsparcie serwisu fabrycznego, który jest rozbudowywany od 2009 roku.Przez cały okres działalności firmy prowadzimy badania i unowocześniamy nasze wyroby, aby spełniały one wymagania stawiane przez naszych klientów.Firma w 2014r. uruchomiła własne nowoczesne laboratorium badawcze. Wykorzystywana instalacja badawcza pozwala przetestować projektowane urządzenia pod kątem istotnych parametrów (sprawność, emisja, pobór energii itp.), zanim trafią do Klienta. Laboratorium firmy KOSTRZEWA współpracuje również z kilkoma placówkami naukowymi w Polsce.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password