Opinie o Nas

Top

Gazowe przepływowe podgrzewacze c.w.u. dużej mocy

 

W obliczu problemu dostarczania dużych ilości bieżącej ciepłej wody, klienci jak dotąd zmuszeni byli do korzystania z nieefektywnych rozwiązań technicznych, tj. pojemnościowych podgrzewaczy wody lub kotłów z zasobnikiem o dużej pojemności; rozwiązania te niewątpliwie dostarczają dużych ilości ciepłej wody lecz z punktu widzenia komfortu użytkowania, opłacalności i kosztów utrzymania inwestycji, są bardzo drogie w eksploatacji i wymagają dużo wolnej przestrzeni 

 

 

Najnowsza i najbardziej zaawansowana seria pogrzewaczy ciepłej wody użytkowej Buderus jest alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań i stanowi przełom technologiczny w tym segmencie rynku. Oferowane urządzenia: Logamax plus DB213 (jednostka kondensacyjna o sprawności 101%) oraz Logamax DB213 (jednostka konwencjonalna) pozwalają bowiem w sposób natychmiastowy dostarczać bardzo duże ilości c.w.u. bez strat energii związanych z jej przygotowaniem i magazynowaniem. Możliwość współpracy w kaskadzie do 12 urządzeń gwarantuje zwielokrotnienie przepływu nawet do 324l/min. Nowe podgrzewacze Buderus zajmują przy tym bardzo niewiele miejsca. 

Obie jednostki oferują zestaw nowych funkcji, które czynią z tego podgrzewacza wyjątkowy produkt nadający się idealnie do zastosowań komercyjnych (ośrodki sportu i rekreacji, salony fryzjerskie oraz SPA, bary i restauracje, obiekty zakwaterowania, hotele oraz kampingi, myjnie samochodowe, zakłady produkcyjne, gospodarstwa rolne). Wymagana temperatura wody osiągana jest w maksymalnie krótkim czasie od momentu uruchomienia urządzenia i z uwagi na elektroniczną modulację palnika, utrzymywana jest na zadanym poziomie, niezależnie od temperatury wody w sieci wodociągowej. 

Korzyści:

  • Wysoki komfort dostaw c.w.u. (ilość, temperatura, szybkość)
  • Praktycznie natychmiastowy zwrot z inwestycji
  • Oszczędność kosztów zużycia energii
  • Oszczędność kosztów serwisowania
  • Oszczędność miejsca
  • Współpraca z innymi źródłami ciepła
  • Prosta obsługa i programowanie
  • Niezawodna niemiecka technologia

Brak produktów spełniających kryteria.