Opinie o Nas

TopZoom

Szczegóły

Pompy ciepła Logatherm WPT efektywnie wykorzystują darmową energię z powietrza do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Urządzenia mogą współpracować z innymi systemami grzewczymi, a ich montaż jest niezwykle łatwy. Oprócz tego, mają dodatkową zaletę – mogą zapewnić przyjemny chłód w upalne dni. Do wyboru są modele, które pracują do temperatury 5oC i -10oC!

Różnorodne rozwiązania

Zasobnik wody o pojemnościach 200, 250 i 270 litrów wyposażony jest w wężownicę, co pozwala połączyć pompę ciepła z innymi źródłami ciepła. Instalacja może być wykonana w połączeniu z instalacją solarną, kotłem na gaz lub olej lub z kotłem na paliwo stałe, a nawet z instalacją fotowoltaiczną. Pompa ciepła wykorzystuje wtedy w pełni darmową, ekologiczną energię elektryczną do jej zasilania, dlatego urządzenie oznaczone jest znakiem „Smart grid ready”. Regulator pompy ciepła daje szereg możliwości. Jedną z nich jest zaprogramowanie godzin pracy urządzenia. Odpowiednia obudowa urządzenia pozwala na pobieranie powietrza zarówno z pomieszczenia, w którym jest zainstalowane, jak i z innych miejsc. Tak wiele możliwości dają tylko pompy Logatherm WPT.

Innowacyjność i bezpieczeństwo

Pompy ciepła Logatherm WPT, dzięki pobieraniu energii z powietrza, pozwalają na podgrzanie wody nawet do 60°C bez użycia grzałki. Woda zgromadzona jest w dobrze izolowanym, emaliowanym zasobniku, który dodatkowo zabezpieczony jest anodą antykorozyjną, co zapewnia jego długą żywotność. Gdy zajdzie konieczność termicznej dezynfekcji wody, do przegrzewu zostanie użyta grzałka elektryczna, która we współpracy z pompą ciepła podniesie temperaturę do 70°C.

Informacje dodatkowe

Waga[kg] 150.0000
Producent BUDERUS
Kod EAN Nie
Numer katalogowy 7735500584
Wysokość 183,5
Długość 70
Szerokość 73,5
Ilość w opakowaniu zbiorczym Nie
Jednostka miary szt.
klasa energetyczna A

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.