Opinie o Nas

Top

Kotły kondensacyjne

buderus kotły kondensacyjne

Buderus – ekspert w wykorzystaniu energii

Nowoczesne systemy kondensacyjne mają dziś stałe miejsce w domach jedno- i wielorodzinnych. Buderus ma w tym swój udział, ponieważ wyznacza nowe standardy, szczególnie w dziedzinie budowy lub modernizacji instalacji grzewczych. W kompaktowych gazowych kotłach kondensacyjnych tkwią możliwości obniżenia kosztów energii, dostosowane do indywidualnych warunków, przy jednoczesnym zwiększeniu komfortu ogrzewania pomieszczeń i przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Jako marka specjalizująca się w budowie systemów grzewczych, Buderus oferuje wszystkie elementy potrzebne do stworzenia zarówno prostych, jak i złożonych układów oraz pełen zakres opcji umożliwiających ich dalszą rozbudowę.

Korzyści − technologia
Buderus dzięki swojemu doświadczeniu połączył bardzo różne technologie w celu uzyskania maksymalnych oszczędności. Same systemy ogrzewania kondensacyjnego mogą zmniejszyć zużycie energii nawet o 25% w porównaniu z kotłami konwencjonalnymi.

Z techniką kondensacyjną możliwe jest osiągnięcie sprawności przewyższającej 100% i efektywności energetycznej przewyższającej 90%, wykorzystując efekt kondensacji pary wodnej zawartej w spalinach (tzw. utajone ciepło parowania wody).

63 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Siatka Lista

63 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Siatka Lista